Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron [ang. Web Positioning, Search Engine Optimization – SEO] to ogół działań mających powodować osiągnięcie przez daną witrynę internetową jak najwyższej pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania wyszukiwarek internetowych dla wybranych słów i fraz.

Tyle jeśli chodzi o definicję słownikową – dla Ciebie najbardziej liczy się, że to najskuteczniejsza forma reklamy w internecie. Oraz to, że my wiemy o niej wszystko.

14 milionów polskich internautów codziennie poszukuje informacji wpisując w Google proste frazy. My kształtujemy wyniki tych poszukiwań.

Wyszukiwarki działają według złożonych mechanizmów. Ich rankingi budowane są m.in. na podstawie popularności stron i liczby linków do nich prowadzących, jednak skrypty kierujące robotami indeksującymi są sekretem strzeżonym pilniej niż aktualne miejsce pobytu Niewidzialnego Różowego Jednorożca. Tylko doświadczeni pozycjonerzy bazujący na wynikach setek testów są w stanie skutecznie wypozycjonować stronę www klienta na trudne frazy. Zatrudniamy tylko takich specjalistów.

Pozycjonowanie stron pozwala Ci dotrzeć bezpośrednio do Twoich klientów. Szukając konkretnych informacji zazwyczaj zwrócą uwagę tylko na trzy pierwsze wyniki – dzięki nam błyskawicznie odnajdą Twoją ofertę. Twoja marka stanie się rozpoznawalna i popularna. Wzrosną statystyki: odsłon serwisu www, sprzedaży usług, sprzedaży sklepu internetowego. Wzrosną Twoje zyski. To proste.

Jesteśmy jedną z najlepszych polskich firm SEO. Magazyn “Internet” [nr 4, 2008] wymienił Inhead wśród siedmiu najlepszych firm pozycjonerskich. Widoczność powierzonych nam marek w internecie to nasz priorytet. Kompleksowo zajmujemy się budowaniem ich popularności: od konstruowania zoptymalizowanych serwisów internetowych do regularnej kontroli oglądalności stron www.

Co możemy dla Ciebie zrobić:

  • Pełny audyt stron internetowych pod kątem pozycjonowania;
  • Kompleksowe doradztwo w wyborze słów kluczowych;
  • Gruntowną analizę działań konkurencji;
  • Optymalizację kodu strony na potrzeby pozycjonowania;
  • Pozycjonowanie długoterminowe także na najtrudniejsze frazy;
  • Pozycjonowanie szerokie [long tail] generujące ruch z wielu niszowych fraz;
  • Pozycjonowanie agresywne czyli szybkie wejście na frazy sezonowe;
  • Video SEO czyli optymalizację wideo w wyszukiwarkach internetowych;
  • Specjalnie projektowane sklepy i systemy zarządzania treścią [CMS – Content Managment System] przeznaczone do pozycjonowania;
  • Dokładne systemy statystyk i wyczerpujące raporty z przebiegu pozycjonowania dostępne dla klienta w dowolnym momencie.

Pozycjonujemy skutecznie i konsekwentnie. To doskonała inwestycja w jedno z najlepszych narzędzi reklamy w internecie. Przekonasz się sam :)

© Copyright 2011 Pozycjonowanie INHEAD Kraków · Wszelkie prawa zastrzeżone.

o nas portfolio kontakt